Megoldott

Rossz kijelző

Anonim Járókelő

A Délinél nem működik a villamos megállóban a kijelző.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pu. Budapest

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és undorító kárpitok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére