Megoldott

Rákoshegy - Lőrinci út kátyúk

Üdvözlöm!

Szeretném bejelenteni a 1174 Budapest, Lőrinci út Nagy-Hangács utca - Bocskai István utca közötti forgalmas szakaszán található, az úttesten képződött, a biztonságos közlekedést akadályozó kátyúkat.

Megtisztelő segítségüket köszönjük!

Tisztelettel,
Kiss László

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lőrinci út

Hozzászólások

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönjük!
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő úthibák javítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Kiss László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út - Martinovics utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martinovics utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére