Válaszra vár

Úttestre belógó növényzet

Anonim Járókelő

A jelölt helyen az úttestre belógnak ágak, amelyek karcolják/károsítják a gépjárműveket.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 19b

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiszáradt fa, repedt törzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kazinczy utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhanyagolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zrínyi utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére