Megoldott

Nem égő utcai lámpák

A XI.kerületben a Rátz László u. 18. szám előtt 2 utcai lámpa oszlop nem világít.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rátz László u. 18

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Winkler-Varga Leila hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpákat megjavították. Köszönjük.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Winkler-Varga Leila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére