Megoldott

Reformáció park lámpa

VII kerület Reformáció park játszótéri részén az egyik lámpa nem világít.
Kérnénk javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Reformációi Emlékpark

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett, köszi!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Imre Kórház (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világít az oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére