Megoldásra vár

A sportpálya körüli kerítés hullik szét

Az egyébként jó állapotú sportpálya körül a kerítés egyes elemeit már alig tartja valami.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kicsi u. 8

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételét. A bejelentést továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, mint fenntartónak a javítás elvégzése végett.

    KKVI
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Vóker János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás csapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Hermina út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kikopott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szalmarózsa utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére