Megerősítésre vár

Kidőlni készülő fa

FRISSÍTÉS: 2024.02.12.
II. ker. önkormányzati válasz:
"A jelzett fa nem közterületen található hanem már a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében lévő erdőterületen.

A Pilisi Parkerdő Zrt. felé mi is továbbítottuk a bejelentést."
----------------
A Páfrány út legvégén ahol a Kondor út becsatlakozik, kezdődik a túra és kerékpáros út. A sorompó után nem sokkal egy fa elkezdett kidőlni, a mellette álló fára támaszkodik. Most még legalább a támaszul szolgáló fa megmenthető lenne, ha favágók levágnák róla a kidőltet.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 31

Hozzászólások

  • Ponya Vilmos visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését, rövidesen intzézkedünk a probléma elhárításáról.

    Üdvözlettel:

    Pilisi Parkerdő
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Páfrány út legvégén ahol a Kondor út becsatlakozik, kezdődik a túra és kerékpáros út. A sorompó után nem sokkal egy fa elkezdett kidőlni, a mellette álló fára támaszkodik. Most még legalább a támaszul szolgáló fa megmenthető lenne, ha favágók levágnák róla a kidőltet."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.02.12. II. ker. ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A jelzett fa nem közterületen található hanem már a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében lévő erdőterületen.

    A Pilisi Parkerdő Zrt. felé mi is továbbítottuk a bejelentést.

    Üdv...
  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Guckler K.kilátó padlódeszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hármashatárhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elmaradt fűnyírás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Széna tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére