Megoldott

Ali utca 6. szám előtt közvilágítási hiba

Az Ali utca 6. szám előtt kiégett a lámpa. Kérem cseréljék ki.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ali u. 6

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpa ki lett cserélve, köszönöm az intézkedést!
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges dupla közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hidász utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Alacsonyan lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére