Válaszra vár

Fákra akadt szemét a Szentendrei út 2-4 környékén

Anonim Járókelő

1035 Budapest Szentendrei út 2-4 környékén, a Kerék utca felőli oldalon, két fára több szemét akadt fel, kb. a második emelet magasságában.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 4

Hozzászólások

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt elkorhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére