Megoldott

Megszűnt a közvilágítás

FRISSÍTÉS: 2024.02.01

A II. kerületi Városfejlesztő válasza:
,,A közvilágítási hálózatot a BDK üzemelteti nem az Önkormányzat. Az illetékes BDK felé megküldjük a bejelentést."

-----

A Széplak utca és a Battai utca közötti lépcső, a Cirok u 9 előtti villanyoszlop eltávolítással elvesztette egyetlen közvilágítását és teljes sötétségbe burkolózott. Baleset és életveszélyes!
A fényképeken látszik a leszerelt fa villanypózna ott maradt beton talapzata. Sürgősen visszaállítandó.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Battai út 11a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Cirok utca 9 előtt megszűnt a közvilágítás"-ról "Megszűnt a közvilágítás"-ra.

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Ponya Vilmos hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDVA! Visszaállították a villanyoszlopot a lámpával együtt. Ismét biztonságosan használható a lépcső. Köszönet a kivitelezőknek.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Széplak utca és a Battai utca közötti lépcső, a Cirok u 9 előtti villanyoszlop eltávolítással elvesztette egyetlen közvilágítását és teljes sötétségbe burkolózott. Baleset és életveszélyes! A fényképeken látszik a leszerelt fa villanypózna ott maradt beton talapzata. Sürgősen visszaállítandó."-ról "FRISSÍTÉS...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A közvilágítási hálózatot a BDK üzemelteti nem az Önkormányzat. Az illetékes BDK felé megküldjük a bejelentést.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Ponya Vilmos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás az Áfonya utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Áfonya utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem József utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére