Megoldott

Kidölt fák

Anonim Járókelő

A Gyermekvasút hűvösvölgyi végállomás épületét elkerülő alsó- felső- és a Nagyréthez vezető --sétautat is viharban kidölt fák torlaszolják el. A Nagyréthez vezető sétányon egy villamoskábelt is leszakított a helyéről.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgy

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az intézkedést! Minden érintett sétány újra akadálymentes!
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    összetört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    HX2Q+MF (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére