Válaszra vár

Kiégett lámpák

FRISSÍTÉS: 2024.01.22.
II. ker. önkormányzati válasz:
"Tisztelt Bejelentő/Admin!

A jelzett lámpák a Millenáris területén található, amely nem közterület.

A jelzett területen a Millenáris Nonprofit Kft. az illetékes, mint az állami tulajdon kezelője.

Üdvözlettel,
II. Kerület Önkormányzata"

-------------
A három lámpából csak 1 világít. Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 2-6

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Millenáris Nonprofit Kft

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A három lámpából csak 1 világít. Kérem cseréljék a fényforrásokat! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.22. II. ker. önkormányzati válasz: "Tisztelt Bejelentő/Admin! A jelzett lámpák a Millenáris területén található, amely nem közterület. A jelzett területen a Millenáris Nonprofit Kft. az illetékes, m...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett lámpák a Millenáris területén található, amely nem közterület.

    A jelzett területen a Millenáris Nonprofit Kft. az illetékes, mint az állami tulajdon kezelője.

    Üd...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Barátpatak utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sötét az árkád

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére