Megoldatlan

Egyre mélyebb kátyúk

Az adott helyszín egy kicsit emelt részen található parkoló ami a Pesti út 158 előtt található, de elvileg a Kaszáló utca része. Kb 2 éve változatlan a kátyúk helyzete, egyre csak mélyülnek azóta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 823

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Felföldi Gergö bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemes-Joo Anett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Magyarhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    hangos és nedves kátyú Rákoshegyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics Mihály út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére