Megoldatlan

Érzékek ösvénye karbantartása

A fa állatok és a tanösvény táblái eléggé elavultak, felújításra szorulnak. A csatolt fotók 2016-osak, csak hogy látszódjon, miről van szó. (Fotó: Hartyányi Norbert - We Love Budapest)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ferenc-hegy

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Bábozd Zöldre Egyesület

  • Gárdonyi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére