Válaszra vár

Taktilis jelre ránőtt növényzet

A zebrára ránőtt a növényzet, emiatt a taktilis jel nem észlelhető.

Ügykezelő: a körforgalomnál lévő, a Kolostor út élelmiszerboltok felé eső részén lévő gyalogátkelőről van szó.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kolostor út 22

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált fitnesz park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kaszásdülő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére