Válaszra vár

Járdára ránőtt növényzet

A Nyereg úton elhanyagolt az egyik ingatlan előtti járda, emiatt nehezen járható.

Ügykezelő: sarok ingatlan, másik oldal címe: Remetehegyi út 28

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remetehegyi út 28

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fák pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kivágott facsemete újratelepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szomolnok utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére