Megoldásra vár

Eltakart közvilágítás

A Tárogató út 23. és 25. számú házak előtt szinte megszűnt a közvilágítás azáltal, hogy a kerítéseken kívülre lógó növényzet eltakarja a villanyoszlopok lámpáit.
A járda ezen szakaszán elemlámpával kell közlekedni. A múlt heti hóban és ónos esőben kifejezetten balesetveszélyes volt ez a rész, ráadásul csúszásmentesítést sem oldották meg. Csatolom a fotókat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 23

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A Környezetvédelmi Osztály felszólítja az ingatlan tulajdonosát, hogy a szükséges gallyazást a lehető leggyorsabban végeztesse el.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Árva KATA bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kutyás élménypark

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumi a kuruclesi játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fasor nem megfelelő védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Sodrás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére