Válaszra vár

Illegálisan, terelőút és jelölés nélkül lezárt járda

Kedves Járókelő!

Kérlek, hogy jelezzétek az alábbi problémát a járda kezelője felé.

A Victor Hugo utca Hegedűs Gyula utca és Visegrádi utca közötti szakaszán éppen homlokzatfelújítás zajlik az egyik társasházon. Az állványzat miatt az egész járdát lezárták az épület előtt. Nincs tájékoztatótábla a járda lezárásáról, maga a társasház sem megközelíthető és a benne lévő üzlet sem.
Ezen felül a járda lezárását semmi sem jelöli, még az egyébként szintén botrányos "gyalogos közlekedés a túloldalon" tábla sincs kint, gyalogos terelőút pedig félig el van kordonozva, de az állványtól nem lehet megközelíteni a parkoló autók mellett, a másik oldalán az ideiglenes WC mellett, ráadásul a kivitelező odaparkolt a terelőútként szolgáló részre.
Kérjük, hogy sürgősen szüntessék meg a járda illegális lezárását, azonnal jelöljenek ki gyalogos terelőutat a parkolók ideiglenes lezárásával (a "gyalogos közlekedés a túloldalon" tábla egy normális városban nem elfogadható).

Köszönettel:
István

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Victor Hugo u. 19

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Frenyó István Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolati jelek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére