Megoldott

Beszakadt uttest

Anonim Járókelő

Veszakadt uttest

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 65

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    javítva, köszi!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az úthibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Nyéki út kátyúi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Nyéki út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Síp utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat minőség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veres Tibor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Jegesmedve utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére