Megoldott

Szent Gellért (felső) rakparton nincs közvilágítás

Anonim Járókelő

A Szabadság híd és az Erzsébet híd között a felső rakpart Dunához közelebbi oldalán nem világítanak a lámpák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért rkp. 1
Szent Gellért (felső) rakparton nincs közvilágítás bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére