Megerősítésre vár

Kidőlt fa

A Gábor Áron utca 18. előtt az egyik fiatal fa ki van dőlve. Feltehetőleg egy autó mehetett neki, mert közvetlenül a föld fölött van eltörve.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Gábor Áron u. 18

Hozzászólások

  • Kenyeres Márton visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A fa nem magától dőlt ki.... egy jó képességű gépjárművezető gondolta úgy, hogy töréstesztet végez a fán.

    A fa gyökérzetének eltávolítása után még idén megpróbáljuk pótolni...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kenyeres Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kutyás élménypark

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Autógumi a kuruclesi játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fasor nem megfelelő védelme

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Sodrás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére