Megoldásra vár

Játszótér

Újlak utcai játszótér elhanyagolt állapota.
1, Függő hídról hiányzik egy farönk.
2, Kapu zárja ki van törve, nem lehet becsukni, így a kisgyerekek bármikor ki tudnak szaladni, ha az anyuka nem figyel.
3, Kerítés több helyen elengedte magát, balesetveszélyes, gyerekeket bármikor megvághatja.
4, Egy másik bejárati kapun is elengedte magát az anyag, kisfiam ujja pont beszorult közé, és belefúródott.
Jó, hogy van ez a játszótér, csak kár, hogy teljesen el van hanyagolva és nem foglalkoznak vele.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 112

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, a jelzett hiányosságok javítása folyamatban van, a kivitelezésig türelmet kérünk.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére