Megoldott

Túlburjánzott és elhanyagolt növényzet az út mentén

A 17. kerületben a Gyöngyfüzér utca és Toldi Miklós utca sarkán a növényzet olyan mértékben elhanyagolt, hogy a két sávos Toldi M. utcában gyakorlatilag csak egy autó fér el kényelmesen, ráadásul a jobbkezes kereszteződésben a Gyöngyfüzér utcából a többi közlekedőt (főleg azokat akik a dombon lendületesen hajtanak fel) úgy lehet látni, ha az ember "becsorog" a kereszteződésbe.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Toldi Miklós u. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Rákosmente Önkormányzata,
    Köszönjük a gyors beavatkozást - bár az igazat megvallva a helyzet nem lett sokkal jobb, csak a járda lett valamelyest letakarítva. Az úttest továbbra is gyakorlati...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az érintett területen a növényzet metszése megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lógó ág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére