Megoldásra vár

Sérült lámpaoszlop

Sérült, balesetveszélyes lámpaoszlop a járdán

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 103

Hozzászólások

  • Á L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még vár a cserére, de a veszély elhárítva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésr
    ...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lebontották a lámpát, ezek szerint elindult a javítása.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás az Áfonya utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Áfonya utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bem József utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére