Megoldott

Koszos, gazos, gondozatlan buszmegálló

"Tisza István tér" BKK buszmegálló koszos, gazos, gondozatlan. A belváros felé vezető oldalon, a Lipóti pékségnél. A megálló nagyforgalmú, a környezete pedig folyamatosan elhanyagolt, koszos és gazos. Kérjük a terület rendbetételét, kigazolását és a rend fenntartását. Köszönettel: fizető BKK utasok

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 148

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Eszter!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen s...
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kigazolva, kitakarítva. Köszönjük
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lekopott a pad lakkozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lekopott a festék a padról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Jeszenák János utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére