Válaszra vár

Nincs világítás az iskolánál 3.0

Anonim Járókelő

ELŐZMÉNY:

FRISSÍTÉS 2020.12.14.:
A BDK válasza:
"Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----

FRISSÍTÉS 2020.11.30.:
A III. kerület válasza:
"Kérem, hogy az észrevételt a BDK-nak szíveskedjenek továbbítani. A bejelentésben szereplő üggyel kapcsolatban ők az illetékesek."

-----

Az iskolánál 1 lámpa sem ég soha. Kérem javítsák vagy kapcsolják fel őket! Köszönöm szépen!

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97075/iskolanal-nincs-vilagitas-20

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 7

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.12.14.: A BDK válasza: "Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." ----- FRISSÍTÉS 2020.11.30.: A III. kerület válasza: "Kérem, hogy az észrevételt a BDK-nak szíveskedjenek továbbítani. A bejelentésben szereplő üggyel kapcsolatban ...

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Gazdasági SZC Varga István Közgazdasági Technikum

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére