Megoldott

Nem működik a világítás

Anonim Járókelő

Nem működik a világítás, sötét van.
Békásmegyeri 3. sz Lakásszövetkezet az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 12

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Békásmegyeri 3. sz Lakásszövetkezet - Központ, Békásmegyeri 3. sz Lakásszövetkezet - Iroda, Békásmegyeri 3. sz Lakásszövetkezet - Bizottság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Medgyessy Ferenc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett reflektorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére