Megoldott

Zöldhulladék

Jelzett helyszínen már szinte megszokott módon mennyiségi zöldhulladék került kihelyezésre.

Kérjük az Illetékest, hogy szállítsa el a zöldhulladékot!

Pontos helyszín:
47.59872702867275, 19.060483151708706

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyűrű u. 18

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDOTT - Az elszállítás megtörtént.
    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az elszállítás megtörtént.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált fitnesz park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kaszásdülő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faápolás szükséges

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére