Megoldott

Megrogyott pad

A Filler utca 81 előtt található pad megrogyott, kérem javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 78

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    II. kerületi Városfejlesztő Zrt. visszajelzése alapján
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A padot már elvittük innen régen mivel a tíz méterre lévő új buszmegállóban is van pad, és szemben az iskolánál is több pad van.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalmat akadályozó sövénysor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ürömi utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyesen megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárkony utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére