Megerősítésre vár

Kilincs hiànya a parkokban

Tisztelt Cìm! A 17.kerületben az Ùjlak u. 47 szàm mögött lèvő parkban 2 oldalon is a bejàrati kapukròl valaki leszerelte a kilincseket kìvül-belül ,ezèrt a parkba a bejutàs rendkìvül körülmènyes! Sok csalàd ezèrt nem tudja hasznàlni a parkot kikapcsolòdàsra. Kérem,az illetèkes szervet hogy orvosoljàk ezt a problèmát ès tegyèk akadàly mentessè a parkba valò bejutàst! Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 47

Hozzászólások

  • Nagy Marianna visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A leszerelt kilincseket hamarosan pótoljuk.

    Üdvözlettel:
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyrészt ez itt tűzoltósági felvonulási terület másrészt menekülőút. A menekülési útvonalnak folyamatosan szabadnak kell lennie.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Nagy Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Megszaporodott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kaszáló utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére