Megoldatlan

Kátyú-testvérek a Zrínyi utcában

A Zrínyi utca (Schell Gyuláné tér melletti) “szervízútján” egymás után három kátyú is megnehezíti a közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Zrínyi u. 218

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Ötgyermekes Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére