Megoldásra vár

Nagy kátyú az Erdő utcában

Anonim Járókelő

Egy nagy kátyú található az Erdő utca 44-46 szám előtti úton.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, erdő utca 46

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi lakossági bejelentés tekintetében a szükséges intézkedéseket megtettük,
    munkavégzésig szíves megértésüket, türelmüket kérjük.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosme...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Térkő

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére