Megoldásra vár

Kőpoller a fűben

Az egyik kőpoller az országzászló alatt hever a fűben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Nyomdász u. 53

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mármint megoldásra vár. Még nem rakták vissza a kőpollert.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A poller elszállításra került.
    Amint az időjárás engedi visszabetonozása meg fog történni.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére