Megoldatlan

Bálványfákkal fertőzött rézsű

Kedves Illetékes, kérem írtsák ki a megjelölt területen található nagy kiterjedésű mirigyes bálványfa sarjakat, van ott még egy haldokló nagyobb fa is, azt is vágják ki. Mivel a sarjak fizikai kivágása csak serkentőleg hat, a bálványfa gyökérzete még nagyobb számban fogja növeszteni a sarjakat, ezért a gyökereket is el kell távolítani, vagy ami talán egyszerűbb, vegyszeres kezelést kell bevetni. Mindenki érdeke, hogy tartós megoldás szülessen, és ne fertőződjön tovább a terület, vadvirágos rézsű sokkal kellemesebb lenne. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére