Megoldatlan

Nem lehet látni az autót

Nem lehet látni az Újlak köz felől (a Spar melletti útról) az autót, ha át akarsz kelni a másik oldalra. A balesetveszélyes helyzet vizsgálatára és feloldására szeretnék megoldást kérni.
Kérem a tisztelt illetékeseket, hogy intézkedni szíveskedjenek. Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 5

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Önkormányzat nem tervez változtatást.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Újlak utca 5. szám melletti útkapcsolatot minden elvonatkoztatás nélkül útkereszteződésként foghatjuk fel. Az útkereszteződésben, kijelölt gyalogátkelőhely hiányában a gyalogos
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Újlak köz most lett egyirányú.
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bálint Baráz hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Újlak köz felől nem lehet látni a Spar melletti útról
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Mi pontosan a probléma?
    Mitől, hol, és merről jövő autót nem látni?
    Várjuk a válaszod! Amennyiben nem érkezik tőled visszajelzés 7 napon belül, bejelentésedet sajnos töröljük!...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére