Megoldott

Az óra késik

Késik a szökőkútnál az óra. Kérem, pontosítsák. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart liget

Hozzászólások

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    igen, megoldott! köszönöm.
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Már nem késik... korábban beállításra került.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az óra beállítására intézkedtünk.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Erdőben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kőhegyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére