Megoldatlan

Kátyú/Gödör

Budapesten az Iglice utca 11 szám alatti társasház előtt hatalmas kátyú/ göndör található,amit az esővíz folyamatosan alámos,egyre nagyob lesz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Iglice u. 11

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Bozsó Rèka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére