Megoldatlan

Valaki kilazította a csavarokat

FRISSÍTÉS 2023.12.01.

Bejelentő visszajelzése:
"Nincs változás."

---

Valaki mind a szemetesnél mind a pollernél kilazította a csavarokat. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Medgyessy Ferenc u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    A pótlás a mai napig nem történt meg.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Valaki mind a szemetesnél mind a pollernél kilazította a csavarokat. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.01. Bejelentő visszajelzése: "Nincs változás." --- Valaki mind a szemetesnél mind a pollernél kilazította a csavarokat. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom sikerült körbefúrni.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetes kész, a poller még nem.
  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a poller, reméljük javítják majd.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére