Megoldatlan

Helyreállítás elmaradása

1097 Bp. Óbester és Vágóhíd utca sarkon a nyár folyamán történt egy útjavítás . Ez a járda melletti terület még mindig nincs aszfalttal lefedve. Korábban két bójàval jelölték de már csak 1 van ott. Nagyon balesetveszélyes mert az úttest és a járda találkozásánál van a hiba. A közelben 2 óvoda és egy bölcsöde is van. Akár gyermek akár egy felnőtt számára is veszélyes és zavaró mert az áthaladás során a kanyarodó autókat és a kátyut is figyelni kell!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vágóhíd u. 11

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Szarvasné Tóth Marcsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére