Megoldott

Belógó faágak

1.kerületi Dózsa György téren Palota út felől az Attila úti kereszteződés előtt a fa teljesen az úttest fölé lóg,buszokat folyamatosan karistolja illetve a kresz táblákat is kitakarja

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dózsa György tér

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva!
  • Kamarás Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt még azóta sem sajnos :(
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kamarás Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina krt. (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Krisztina tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére