Megerősítésre vár

Elszáradt fa

Anonim Járókelő

Egy sodrás utcai fának elszáradt egy nagy ága.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Sodrás u. 15

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A képen szereplő fa kerítés mögött van.... ezek szerint Ön az ingatlanról fotózta....
    Kérjük máskor egyértelműbb fotót küldjön!

    Előre is köszönjük!

    A szükséges gallyazást megte...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves II. Kerületi Önkormányzat!

    Lehet, hogy van másik elszáradt fa is a környéken, de amiről bejelentést tettem az az utcán áll, Sodrás utca 10/B kiskapu előtt.

    Köszönöm a választ! :)
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A fa magáningatlanon áll így a tulajdonost felszólította a Környezetvédelmi Osztály a balesetveszély elhárítására.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovacs Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Erdőben parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kőhegyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére