Megoldott

Kivágandó fa

Pár héttel ezelőtt festékkel megjelölték ezt a kiszáradt fát, mégis kimaradt a parkrendezésből, pedig a környéken a gallyazást azóta megcsinálták, de az itt maradt. Vajon miért? Elég feltűnően meg van jelölve!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták, eltakarították, megoldottra állítható.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem nem kell ismét hetekig élveznünk ezt a látványt, mire elszállítják.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel már több napja semmilyen munkavégzés nem folyt a környéken, azt hittem, hogy kifelejtették. Tegnap viszont nagyon sok fát legallyaztak, egyúttal ezt a fát is kivágták.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Berend utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen elhanyagolt komposztpont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kupac ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Mókus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére