Megoldatlan

Elrozsdásodott

Sajnos nem történt másfél év alatt semmi változás.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101869/elrozsdasodott

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Már a második korlát is eltűnt.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig semmi.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen sajnos változás, el van törve.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldfelületre parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére