Megoldott

Nem világít

Anonim Járókelő

Zsombor u. több lámpa nem működik

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 32

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, b...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították,működnek
    Köszönöm
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére