Megoldott

Kátyús útszakasz

A 17 kerületi Csokonai utcában lassan már több a kátyú mint az aszfalt.
Az aszfalt folyamatosan pereg fel a silány minősége miatt és folyamatosan alakulnak ki új nagyobbnál nagyobb kátyúk.
A járdán a parkoló autóktól sokszor lehetetlen közlekedni így gyalogosan és biciklivel is az előbb említett kátyúkat kerülgetve lehet csak közlekedni ami elviselhetetlen rossz.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Csokonai u. 28

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Csokonai utcában megtörtént az útjavítás.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Molnár Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére