Megoldott

Süllyedő úttest

Mélyen besüllyedt az úttest Vendel utca 11 előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Vendel u. 11

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útburkolat beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolathiányok a Szabadkai úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére