Megoldott

Süllyedő úttest és mély kátyú

Elég komolyan süllyed az úttest a Márton utca 37 előtt.
Ugyanebben az utcában mély kátyú is keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Márton u. 37

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bonin Denis hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott a probléma
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útburkolat beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Burkolathiányok a Szabadkai úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Szabadkai út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére