Megoldott

Durva kátyú csatornafedél mellett (Ezüsthegyi lejtő)

Békásmegyer, Ezüsthegyi lejtő: a képeken nem annyira látszik, de eléggé mély kátyú keletkezett a csatornafedél mellett.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismerősöm visszajelzése szerint (aki arra lakik), még júliusban szépen helyreállították a kátyút, zárható.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12843/durva-katyu-csatornafedel-...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út és csatorna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keretbe süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére