Megoldott

Láthatatlan jelzőlámpa a Pomázi úti felüljárónál

Anonim Járókelő

Benőtte a gaz a jelzőlámpát. Már csak akkor lehet látni, amikor épp közelébe ér az ember.
Pomázi úti felüljáró-Törökkő utca kereszteződés

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Törökkő u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldódott
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőre rálógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére