Megoldott

Valami hézag van!

Sürgős!
A Móricz Zsigmond körtéren az ún. "homorú ház" előtt a villamospótló buszok részére készített ideiglenes megálló balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zöldezhető!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    valaki megoldotta, mert teljesen OK!
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehetett könnyű, de mára sikerült megoldani ezt a bonyolult problémát!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Villamos átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére